KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 ŞUBAT KURTULUŞ HAFTASI ETKİNLİKLERİ LANSMANI YAPILDI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin Milli Mücadelenin 101. Yılında 12 Şubat Kurtuluş Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlediği lansmana İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz da katıldı.
12 ŞUBAT KURTULUŞ HAFTASI ETKİNLİKLERİ LANSMANI YAPILDI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen etkinliklerin tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda lansman yapıldı. Lansmana Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, ilçe belediyeleri ile diğer il müdürleri katıldı.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen etkinliklerin gösterimiyle başlayan programda Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm ve Spor Dairesi Başkanı Duran Doğan, 12 Şubat Kurtuluş Haftası Etkinlikleri programını açıkladı. Ardından kürsüye gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, etkinliklerin pandemi şartları dikkate alınarak gerçekleştirileceğini belirtti.

Etkinlikler Pandemi Sürecine Uygun Olarak Yapılacak

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun ise yaptığı açıklamada, "Bizler Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz, Valiliğimiz ve diğer kamu kurumlarının koordinasyonuyla inşallah şehrimizin kurtuluşunu en güzel şekilde kutlayacağız. Tabii yaşanan pandemi sebebiyle oluşan kısıtlılıkları da göz önünde bulundurarak, etkinliklerimizi değerlendirerek oluşturduk. Bu vesileyle Kahramanmaraş'ımızın kurtuluşunu kutluyor, şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum" dedi.

Konuşmaların ardından günün anısına yöresel kıyafetli çocuklarla fotoğraf çekimi yapıldı.

 03-02-202103-02-202103-02-202103-02-202103-02-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.