KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

125.Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Türkiye Üçüncüsü Oldu

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, 19-22 Ekim 2015 Tarihleri Arasında Antalya İli Kemer İlçesinde Düzenlenen Türkiye Bocce Yarışmasında Dereceye Giren 125. Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Öğrencilerini Makamında Kabul Etti.
125.Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Türkiye Üçüncüsü Oldu

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, “Özel Eğitim öğrencilerimizin sosyal ve sportif alanda yarışmalara katılmaları, ilimizi en iyi bir şekilde temsil ederek dereceye girmeleri bizi çok mutlu ediyor. Bu öğrencilerimizi çalıştıran yönetici ve öğretmenlerimizi teşekkür eder öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamını dilerim.” dedi.

 

Okul Müdürü Sinan Coşkun, “Okul yönetimi olarak kısa süre içinde okul spor kulübünü aktif hale getirerek çeşitli spor dallarında çalışmalara başladık. Öğrencilerimiz, çalışmalarımızın karşılıksız olmadığını iki sporcu ile katıldıkları Antalya/Kemer’de düzenlenen Türkiye Bocce Kupasından Bronz Madalya ile dönerek gösterdiler. Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun önümüzdeki aylardaki faaliyet programı içinde yer alan diğer branşlarda da başarılı olacaklarına inanıyoruz.” dedi. 

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Ziyarete, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ramazan Balkis, 125.Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Sinan Coşkun,  Müdür Yardımcısı Namil Parlak, El Sanatları Öğretmeni Sıtkı Şirikçi, Beden Eğitimi Öğretmeni Adalet Duman, sporcu öğrenciler Betül Taş ve Serpil Göktaş katıldı.

 

15-12-201515-12-201515-12-201515-12-2015

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.