KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

20. MİLLÎ EĞİTİM ŞÛRASI İÇİN İL RAPORUMUZ HAZIRLANDI

20. Millî Eğitim Şûrası için ilimizde bulunan tüm okulların, üniversitelerin, sivil toplum örgütlerinin ve sendika temsilcilerinin katılımları ile yapılan çalışmalar sonunda İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze ait şûra raporu hazırlandı.
20. MİLLÎ EĞİTİM ŞÛRASI İÇİN İL RAPORUMUZ HAZIRLANDI

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde 1-3 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 20. Millî Eğitim Şûrası'na hazırlık için ilimiz eğitim paydaşları ile "Eğitimde Fırsat Eşitliği" başlığı altında İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz 12 Şubat Toplantı Salonu'nda istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa Yılmaz'ın koordinatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Akif Bulut, Şube Müdürlerimiz Adem Öztürk, Kemal Kösekul, Özmen Güler ile Ramazan Sertpolat, sivil toplum örgütleri, üniversite ve sendika temsilcileri katıldı.

"Eğitimde Fırsat Eşitliği" başlığı altında "Okul Öncesi, İlköğretim ve Ortaöğretimde Fırsat Eşitliği", "Mesleki Eğitimin İyileştirilmesi" ile "Öğretmenlerin Mesleki Gelişimi"  gündem maddelerinin ele alındığı toplantıda okullarımız, sivil toplum örgütleri, üniversite ve sendika temsilcilerinden gelen raporlar değerlendirildi.

Gündem maddeleri, eğitim paydaşlarının tespit, öneri, talep ve görüşleri ele alınarak değerlendirildi ve değerlendirmeler nihayetinde il raporu oluşturuldu.

20-10-202120-10-202120-10-202120-10-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.