KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 İL 81 ANAOKULU PROJESİ" PROTOKOLÜ KAPSAMINDA ANAOKULU YAPILACAK

Türk Kızılayı İstanbul Merkez Şube Başkanlığı'na ait '81 İl 81 Anaokulu Projesi' kapsamında Kahramanmaraş Valiliğimiz koordinasyonu ile İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Kızılay Bağışçısı hayırsever iş insanı Mustafa Gök arasında ilimizde 4 derslikli anaokulu binasının yapılması için protokol imzalama töreni gerçekleştirildi.


Onikişubat ilçemizde inşa edilecek anaokulu ile ilgili yapılan protokol imza töreninde konuşan Valimiz Ömer Faruk Coşkun, "81 İl 81 Anaokulu Projesi kapsamında ilimizde Kızılay bağışçısı hayırsever iş insanımız ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Valiliğimiz koordinasyonunda yaptırılacak olan anaokulumuzu ülkemizin ve ilimizin geleceğine yapılmış hayırlı bir yatırım olarak görüyoruz." dedi.

Eğitimde kaliteyi yükseltmek, geleceğimizin güvencesi çocuklarımızı, gençlerimizi yarınlara en iyi şekilde hazırlamak için devletimizin çok önemli eğitim yatırımları gerçekleştirdiğini kaydeden Valimiz Ömer Faruk Coşkun, "Bizler de ilimize yapılan ve yapılması planlanan eğitim yatırımlarını fevkalade önemsiyoruz. Birlikten kuvvet doğar düsturuyla gerek kamu kurum ve kuruluşlarımızın gayretleri gerekse hayırsever iş insanlarımızın destekleriyle yapılan okullarımız, inşallah gelecek nesillerimizin yetiştirilmesinde önemli bir rol oynayacak.  Bu vesileyle yapılacak olan 4 derslikli anaokulunun ilimizde hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulunuyor, projenin hayata geçirilmesinde emeği olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Hayırsever hemşehrimiz Mustafa Gök'ten Allah razı olsun, kendisine hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum."  ifadelerini kullandı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman ve Kızılay bağışçısı hayırsever iş insanı Mustafa Gök ise imzalanan protokolün ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundular.

16-12-202116-12-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.