KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Alişan Kapaklıkaya’dan Okul Müdürlerine “İlham Veren Liderlik” Semineri

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığı arasında yapılan protokol doğrultusunda ilimizde bulunan kişisel gelişim uzmanı-eğitmen-yazar Alişan Kapaklıkaya Okul müdürlerine seminer verdi.
Alişan Kapaklıkaya’dan Okul Müdürlerine “İlham Veren Liderlik” Semineri

Dulkadiroğlu sponsorluğunda Başkan Necati Okay, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ile yaptığı bir protokolle Öğretmenevi “KIRATHANE” de yapılacak olan tüm Eğitim ve Kültürel faaliyetlerini Dulkadiroğlu Belediyesi olarak destekleyeceklerin karara bağlamışlardı.

 

Bu işbirliği protokolü doğrultusunda kişisel gelişim uzmanı-eğitmen-yazar Alişan Kapaklıkaya Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde görevli tüm okul müdürlerine Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Müdürlüğü salonunda seminer verdi. 

 

Seminer İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü’ nün açılış konuşmasıyla başladı. Alişan Kapaklıkaya anlattığı anekdotlarla hem düşündürdü hem de güldürdü.  

 

Kapaklıkaya “İlham Veren Liderlik” konulu seminerinde, Dikkatimiz nereye odaklanırsa enerjimiz oraya akar, olduğu yerin hakkını veremeyen bütüne de haksızlık yapmış olmaz mı ?” diyerek önemli mesajlar verdi.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.