KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayser Çalık ve Abdurrahim Karakoç Ortaokulu Resim Sergisi Açıldı

Ayser Çalık ve Abdurrahim Karakoç Ortaokulunun ortaklaşa düzenlediği resim sergisi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde açıldı.
Ayser Çalık ve Abdurrahim Karakoç Ortaokulu Resim Sergisi Açıldı

Sergi açılışına, İl Milli Eğitim Müdür Mehmet Emin Akkurt, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Akküncü, Mustafa Yılmaz, Zekeriya Kahveci, Sıddık Şirikçi, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ömer Güner, İsmail Boyraz, Hacı Emre Gökşen, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, düzenlenen resim sergisinde “Öğrencilerimizin böyle güzel eserler ortaya koyarak bu sergiyi açmalarından çok mutlu olduğumu ve sergide katkısı olan öğretmenlerimize, öğrencilerimize gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdür Mehmet Emin Akkurt ve öğrenci ve öğretmenlerin kara kalem ve sulu boya ile yapılmış resimleri ve edebi eserleri inceleyerek çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.