KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim Fuarları TÜBİTAK Duyurusu

Bilim Fuarları TÜBİTAK Duyurusu

2015-2016 döneminde 4006 Bilim Fuarı yapan Yürütücülerin Dikkatine!

Fuar desteklerinin aktarımı ve diğer hususlarla ilgili olarak dikkat edilmesi gerekenler:

 

·         Bilim Fuarı sonuçları açıklanmıştır.Başvuru yapan okullarımızın proje yürütücülerinin mail adreslerine sözleşmeler gönderilmiştir.

·         Bu sözleşmenin çıktısı alınıp imzalar tamamlandıktan sonra TÜBİTAK a gönderilmesi gerekmektedir.Sözleşmenin son sayfasını Proje yürütücüsü,okul müdürü ve ilçe milli eğitim müdürü imzalayacak.Ayrıca sözleşmenin her sayfasını proje yürütücüsü paraflayacaktır.

·         Sözleşmelerin 10 gün içerisinde aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir.Konuyla ilgili duyuruları http://bilimiz.tubitak.gov.tr/ adresinden takip edebilirisiniz.

·         ADRES: TÜBİTAK Ek Hizmet Binası 
Akay Caddesi No:6 Bakanlıklar 06420 Ankara 

  • Sözleşmenizin tarafımıza ulaşması proje başvurunuzun kabul edildiği ve okulunuzun Bilim Fuarı sürecine kesin olarak dahil olması anlamına gelmektedir.
  • Sözleşmenizin en geç 26 Şubat 2016 Cuma günü tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Sözleşmelerin adresimize ulaşıp ulaşmadığını kargo firmanızdan kontrol ettirmeniz gerekmektedir.
  • Proje desteğinin başvuruda belirttiğiniz banka hesabına aktarımı, gönderdiğiniz sözleşmenin TÜBİTAK tarafından imzalanmasını takiben bir ayıbulabilmekte olup, süreç Mali Denetleme ve Sözleşmeler Müdürlüğümüz tarafından yürütülmektedir.
  • Sözleşmeniz ve faturalandırma ile ilgili sorularınızı eren.kara@tubitak.gov.tr ve bilal.ahmetceoglu@tubitak.gov.tr adresine e-posta ile ya da (0312) 298 9661 numaralı telefon yoluyla yönlendiriniz.
  • Sözleşmelerde proje başlangıç tarihi 1 Ocak 2016 olarak belirtildiğinden, proje kapsamında yapacağınız harcamalarınız -fuar desteği (5.000 TL) henüz hesabınıza yatmamış olsa bile- faturaları 1 Ocak 2016 tarihinden sonra olması halinde sıkıntı olmayacaktır.
  • Fuar sonuç raporu ve Fuar mali raporu kısmı sistemde daha sonra açılacaktır. Öğrenci projeleri, fuar ve fatura bilgilerini bu kısım açıldıktan sonra sisteme girilecektir. 

 

 

Konuyla ilgili bilgi almak isteyenler İl Milli Eğitim Ar-Ge biriminden Önder ÇELİK’le görüşebilir. Tlf:0 505 627 62 58

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.