KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SN. NAZİF YILMAZ (DÖGEP) KAPSAMINDA EĞİTİM VERDİ

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif Yılmaz 'Öğretmenlik Mesleğinin Temel Değerleri, Mesleğin İtibarı ve Etik İlkeleri' konusunda Online eğitim verdi.
DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SN. NAZİF YILMAZ (DÖGEP) KAPSAMINDA EĞİTİM VERDİ

Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri" bağlamında öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında; 04.11.2020 tarihi saat:20:00'da ZOOM programı üzerinden ve müdürlüğümüz YouTube sayfasından canlı olarak  Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif Yılmaz'ın başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal Yılmaz'ın koordinatörlüğünde İlimize bağlı temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında görev yapan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerimizin de katılımıyla Öğretmenlik mesleğinin temel değerleri, mesleğin itibarı ve etik ilkeleri (sevgi, şefkat, merhamet, saygı, heyecan, azim, kararlılık, sabır, sebat, fedakârlık...) konusunda değerlendirmeler yapıldı.

Programın Tamamını izlemek için ;

YouTube

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.