KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP ÇEVRİM İÇİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DÖGEP kapsamında Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar tarafından ilimizin tüm kademedeki okullarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimize yönelik "Uluslararası Ölçekte Öne Çıkan Eğitim Politikaları, Sistemleri ile Din Eğitimi Politikaları ve Uygulamaları" konulu çevrim içi seminer gerçekleştirildi.
DÖGEP ÇEVRİM İÇİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün geliştirmiş olduğu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün planlaması doğrultusunda ilimizin tüm kademedeki okullarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimize yönelik çevrim içi seminer düzenlendi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin KAR'ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde "Uluslararası Ölçekte Öne Çıkan Eğitim Politikaları, Sistemleri ile Din Eğitimi Politikaları ve Uygulamaları" konularında değerlendirmelerde bulunuldu.

Semineri izlemek için tıklayınız;YouTube

26-03-202126-03-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.