KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA VE AKADEMİK DESTEK TANITIMI

Fatih Projesi İl Koordinatörleri tarafından EBA - Akademik Destek platformları tanıtım ve sunumu İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemal Yılmaz, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Bulut, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerine Gülizar Şamil Aktaş Anadolu Lisesi'nde yapıldı.
EBA VE AKADEMİK DESTEK TANITIMI

Millî Eğitim Bakanlığımız, dijital eğitim platformu Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA) yeni dönem tanıtımını gerçekleştirdi. "Eğitimde Fırsat Adaleti" çerçevesinde tümüyle yenilenen Eğitim Bilişim Ağı'nın içeriği; etkileşimli okul kitapları, ders anlatım videoları, sınavlar ve uygulamalar ile güncellendi.

Uzun soluklu bir çalışmanın ürünü olan EBA, öğrencilerin ve öğretmenlerin duydukları pek çok ihtiyaca karşılık veriyor. Yenilenen modern ve sade kullanıcı ara yüzü ve akıllı özellikleriyle yeni EBA, yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 1 milyon öğretmen ile velilerin kullanımına açıldı.

2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde "Türkiye'nin Dijital Eğitim Platformu" sloganıyla yenilenen EBA ile eğitimde fırsat adaletine önemli bir katkı sağlanacak. Ayrıca, Türkiye'nin GSM operatörleriyle yapılan anlaşma gereği tüm EBA içeriklerine aylık 3 GB'a kadar ücretsiz erişim imkânı sağlanıyor.

Kampanya detaylarına aşağıdaki linkten ulaşılabilir:

Turkcell: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/eba-3-gb-hediye-internet-kampanyasi#sssTürk

Telekom: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/eba-kampanyasi.aspx

Vodafone aboneleri ise herhangi bir ilave işlem yapmadan kampanyadan yararlanabiliyor.

03-03-202003-03-202003-03-202003-03-202003-03-202003-03-2020

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.