KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİCİ EĞİTİMİ ALAN OKUL MÜDÜRLERİMİZDEN ZİYARET

Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı kapsamında Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'nde eğitici eğitimi alan okul yöneticilerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman'ı ziyaret ederek eğitim hakkında bilgilendirmede bulundular.
EĞİTİCİ EĞİTİMİ ALAN OKUL MÜDÜRLERİMİZDEN ZİYARET

Bakanlığımızca okul ve kurumlarda görev yapan yöneticilerin meslekî bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla "Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı" uygulamaya konulmuştur. Bu program çerçevesinde 14-24 Mart 2022 tarihleri arasında Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'nde eğitim semineri düzenlenmiştir. Bu eğitim faaliyetine ilimizden kursiyer olarak katılan okul yöneticilerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman'ı ziyaret ederek program hakkında bilgilendirmede bulundular.

Eğitici eğitimini tamamlayan okul yöneticilerimiz ve başta üniversitelerimiz olmak üzere alanında uzman kişi ve kurumların da desteği alınarak ilimizde görev yapan okul/kurum yöneticilerine Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı seminerleri mahallî olarak verilecektir.

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.