KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM ORTAMLARINDA ŞİDDETİN ÖNLENMESİ VE AZALTILMASI İL YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

"Eğitim Ortamlarında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması İl Yürütme Kurulu Toplantısı" Kahramanmaraş  Vali yardımcısı Fatih Damatlar başkanlığında İl Millî Eğitim Müdürlüğü Onikişubat Şubat Toplantı salonunda yapıldı.
EĞİTİM ORTAMLARINDA ŞİDDETİN ÖNLENMESİ VE AZALTILMASI İL YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

"Eğitim Ortamlarında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması için yapılan" toplantıya İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ramazan Paksoy, İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Yunus Haskılıç ve Süleyman Dal, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Ahmet Bülbül, Elbistan Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Vefa Buğday, İl Sağlık Müdürlüğü, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığından katılan temsilciler ve okul idarecileri ile okul aile birliğinde görevli veliler katıldı.

Açılış konuşmasını İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ramazan Paksoy'un yaptığı toplantı Vali Yardımcısı Fatih Damatlar'ın gündemi belirlemesi ile devam etti. İl Yürütme Kurulu üyeleri tek tek söz alarak eğitim ortamlarında şiddetin önlenmesi ve azaltılması ile ilgili görüş ve önerilerini dile getirerek ilimizde şiddetin azaltılması konusunda önemli katkılarda bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz'da sadece şiddet ekseninde bir yaşam tarzı olmadığını bu konuda medya iletişim organlarına çok önemli görevler düştüğünü belirtti. Şiddet kavramının toplumsal yaşamda her türden kimliğe bürünebildiği ve bununla mücadele etmenin toplumsal bir duyarlılıkla sağlanabileceği katılımcıların ortak paydası oldu. Sahada yapılan çalışmalar, alınan tedbirler ve bu konuda her daim daha iyi noktalara gelinebileceği düşüncesi eşliğinde iyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

 08-01-202008-01-202008-01-202008-01-202008-01-202008-01-2020

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.