KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTWİNNİNG ÖDÜLÜ HAK EDEN ÖĞRETMEN ve OKULLARIMIZA ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, eTwinning projeleri sonucunda Ulusal ve Avrupa Kalite Ödülü almaya hak kazanan öğretmen ve okullarımızı, elde edilen bu büyük başarı için tebrik etti.
eTWİNNİNG ÖDÜLÜ HAK EDEN ÖĞRETMEN ve OKULLARIMIZA ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

eTwinning projeleri sonucunda Ulusal ve Avrupa Kalite Ödülü almaya hak kazanan 9 öğretmen ve 3 okulumuza, teşekkür belgesi almaya hak kazanan 21 öğretmenimize ödülleri gönderildikten sonra takdim töreni için çevrim içi program gerçekleştirildi. Programda İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, ödül alan öğretmenlerimizi ve okullarımızı, elde ettikleri bu başarı için tebrik etti.

Mükemmel eTwinning projeleri düzenleyip ulusal standartta ve Avrupa standardında başarılı bir çalışma ortaya koyarak "Kalite Etiketi Ödülü" alan 9 öğretmenimiz ile 3 okulumuz, teşekkür belgesi taltif edilen 21 öğretmenimiz, ilimizi gururlandıran büyük bir başarıya imza attı.

eTwinning Nedir?

Avrupa'daki okullar için oluşturulmuş bir topluluk olan eTwinning, iletişim kurmak, iş birliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunuyor. eTwinning amaçlarından biri de bilgi ve iletişim teknolojilerinin kullanımı vasıtasıyla gerekli destek, araçlar ve hizmetleri sağlayarak okulların herhangi bir konuda kısa ve uzun vadeli ortaklıklar kurmasını kolaylaştırarak Avrupa´daki okulları iş birliğine teşvik etmektir.

07-01-202107-01-202107-01-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.