KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi Tanıtım Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Fatih Projesi Koordinatörlüğü Tarafından Onikişubat ve Dulkadiroğlu İlçelerinde Görev Yapan Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerine, FATİH Projesi ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Tanıtım Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
FATİH Projesi Tanıtım Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Toplantıda; FATİH projesinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verilerek yenilenen Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ve EBA Ders Modülü tanıtıldı.

 

Toplantıda konuşan, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi; “Fatih Projesi ile çocuklarımızı 21.Yüzyılın gereksinimlerine göre eğiteceğiz, Fatih Projesi geleceğin eğitim sistemidir, çocuklarımız Fatih Projesi ile birlikte beş duyu organını da kullanarak dersleri daha iyi kavramaktadırlar. Öğrencilerimiz tablet bilgisayarlar, kurduğumuz altyapı ve etkileşimli tahtalar ile bilgiye her yerden, her zaman erişeceklerini belirterek, İlimiz genelinde altyapı çalışmalarını yerinde takip eden ve Hizmet İçi Eğitimleri veren Fatih Projesi ekibine de teşekkür ediyorum.” dedi.

 

FATİH Projesi İl Koordinatörlüğü tarafından yapılan bilgilendirme toplantıları, İlimiz genelinde tüm İlçelerde ve okullarda da yapılmaya devam edilecek.

 

Toplantıya; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi, FATİH Projesi İl Koordinatörü Bülent Eshabil Bilir, FATİH Projesi İl Koordinatörlüğünde görevli öğretmenler ve Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri katıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.