KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hastalara Yönelik Açılan Kurslar Büyük Beğeni Topladı

Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitim Merkezi’nin Necip Fazıl Şehir Hastanesinde bulunan hastalara yönelik açmış olduğu Kurslarda yapılan çalışmalar büyük beğeni topladı.
Hastalara Yönelik Açılan Kurslar Büyük Beğeni Topladı

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Necip Fazıl Şehir Hastanesinde hastalara yönelik açılan Kursları ziyaret ederek, yapılan çalışmaları yerinde gördü. Hastalarla görüşerek onlarla sohbet etti. Yapılan eserleri çok güzel bulan Akkurt, talep olduğu müddetçe bu tür kurslarının devam edeceğine dikkat çekti.

Kursiyerler ise öğretmenlerinin yakın ilgileri sayesinde güzel çalışmalar ortaya çıkardıklarını, bu çalışmalarda hastane yönetiminden yakın destek gördüklerini ve zamanlarını olumlu olarak değerlendirmeden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler. 

 

Hasta kursiyerler ise Ahşap boyama, Seramik boyama, mandal işi, örgü ve kokulu taş işi teknikleriyle yapılan çalışmalar göz doldurdu. Çalışmalar Emine Salih Öngel, Zeynep Bolat isimli öğretmenlerin gözetiminde gerçekleştirilirken Beden Eğitimi Öğretmeni Kübra Kılıçkıran’da destek verdi.

 

Necip Fazıl Şehir Hastanesinde ki  “el sanatları” kursu ziyaretine Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’a, Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Milli Eğitim Hayat Boyu Öğrenme Şefi Bayram Metin, MEBBİS Yöneticisi Yakup Kaman Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Müdürü Selahhatin Kılıçkıran ve Müdür Yardımcısı Yusuf Bilgiç eşlik etti. Ziyarette Ev sahibi olarak Hastane yöneticisi Dr. Şemsi Atilla, Dr. M. Enver Analcan, Dr. Ali Nuri Öksüz ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Arzu Şirikçi’de hazır bulundu.

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.