KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Ve Halk Eğitimi Planlama Komisyonu Toplandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Ve Halk Eğitimi Planlama Komisyonu Çağlayancerit İlçesi Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde bir araya gelerek önemli kararlar aldı.
Hayat Boyu Öğrenme Ve Halk Eğitimi Planlama Komisyonu Toplandı

Toplantı İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ali Tiyek’in yaptığı açılış konuşmasıyla başladı.

 

İlk gündem maddesi olarak Kahramanmaraş il genelinde faaliyette bulunan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerince açılan Mesleki ve Teknik, Genel (Sosyal-Kültürel) ve okuma-yazma kursları, peşinden de İlimiz genelinde faaliyette bulunan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüklerince yapılan ve ya yapılacak olan çalışmaların değerlendirilmesi yapıldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanlığınca Halk Eğitimi Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlükleri ile ilgili düzenlenen “Rehberlik ve Denetim Raporları”nda belirtilen eksiklikler ile görüş ve önerilerinin dikkate alınması ve konu hakkında Kurumsal Gelişim Planının Hazırlanması kararlaştırıldı.

 

Toplantı karşılıklı fikir alışverişi şeklinde geçti, İlçe şube müdürleri, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürleri ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri karşılıklı fikir alışverişi yaptılar.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.