KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Palanlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Onikişubat Toplantı Salonunda il hayat boyu öğrenme halk eğitimi planlama ve işbirliği komisyonu toplantısı gerçekleştirildi.
İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Palanlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Züver ÇETİNKAYA, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sıddık ŞİRİKÇİ, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi temsilcisi Doç. Dr. Ramazan YİRCİ, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlğü temsilcisi Ali SÜMEN, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü temsilcisi Mehmet ARSLAN, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü temsilcisi Eltap ÖRENTAŞ, İl Sağlıl Müdürlüğü temsilcisi Halil AKYAR, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü temsilcisi Ahmet Asım DEMİRDÖĞEN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı temsilcisi Tülün GÜRSOY, Esnaf ve Sanarkarlar Odası Başkanlığı temsilcisi Mehmet GEÇGİL, Türkiye Kızılay İl temsilcisi Ökkeş Aslan ŞEREFOĞLU, Eğitim Bir-Sen temsilcisi Ahmet KARASU, Dulkadiroğlu Kahramanmaraş Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ali ÖZDEMİR, Onikişubat Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet BÜLBÜl ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme şefi Ömer OKUMUŞ katıldı.

 

 

 21-03-201921-03-201921-03-2019

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.