KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Kurban Bayramı öncesi düzenlenen bir törenle kurum personelinin bayramını kutladı.
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

   Milli Eğitim Müdürlüğü M.Sait Kırmacı Toplantı salonunda gerçekleşen bayramlaşma töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, “Bayramlar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, milli ve manevi değerlerimizin özenle yaşatıldığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının perçinleştiği müstesna günlerimizdir” dedi.


    Akkurt daha sonra şu ifadeleri kullandı, “Bayramın bu güzel ve ulvi atmosferi iyi değerlendirilmeli sevgi, hoşgörü ve merhamet duyguları ile mukabele edilmeli, sevinç ve kederler hep birlikte paylaşılmalıdır. Birlik ve beraberliğimizin bekası, huzurlu bir geleceğin inşası için manen ve maddeten tüm olanak ve imkânlar paylaşılmalı ihtiyaç sahipleri gözetilmelidir.

 

    Gelenek ve göreneklerimizin, manevi değerlerimizin itinayla yaşatıldığı Kurban Bayramının, hoşgörü, huzur ve refah ortamında geçeceğine olan inancımla; “Tüm eğitim camiamızın ve öğrencilerimizin Mübarek “Kurban Bayramını” kutlar, sağlık, huzur ve esenlikler diler; ayrıca kurumumuza yaptığınız üretken çalışmalarınızdan dolayı da hepinize teşekkür ederim” dedi.

 

 

   Akkurt, Maarif Müfettişleri Başkanı, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve tüm milli eğitim çalışanları ile tek tek bayramlaşarak, bayramlarını kutladı.

İl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldıİl Mill Eğitim Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.