KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Çağlayancerit’te

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Çağlayancerit İlçesinde bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.
İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Çağlayancerit’te

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Öztürk’ü makamında ziyaret ederek ilçenin eğitimi ile ilgili genel bilgiler alarak fikir alışverişi yaptı. Ziyarete, Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Cengiz Doğan ve Orhan Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Menderes İbik ve Ali Solak katıldı.

 

Çağlayancerit İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü personellerini de çalışma odalarında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt buradan Öğretmenevi ’ne geçerek, Öğretmenevi Müdürü Fikret İbik’i ziyaret etti, öğretmenevinin bazı bölümleri gezerek incelemelerde bulundu.

 

İlçe kaymakamlığı Erasmus+ Proje Yazma ve Yönetme seminerine katılan gönüllü öğretmenlerin toplantısına da katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Onlara başarı dileğinde bulunarak şu ifadeleri kullandı, “İlçeniz ve Ülkemiz adına yapmış olduğunuz bu tür uygulamaların çok önemli olduğunu düşünüyorum. Burada sizin yapacağınız projelerle, yapacağınız çalışmalarla birlikte birçok insanımızın, birçok öğrencimizin, birçok çalışanımızın ufkunda çok farklı farklı gelişmeler, farklı farklı değerlendirmeler ortaya çıkacaktır bunu da önemsemek lazım. Zaman zaman belki şunu diyebilirsiniz, Bu projeleri yapıyoruz yapıyoruz ama yukarıdan birileri bunları kabul etmiyor. Bunda ısrar etmeniz onlarla ilgili çalışmaları daha da detaylandırıp albenisini arttıraraktan, reklamını iyi yaparaktan, ihtiyaç alanlarını tespit ederekten bu çalışmaları yapmanız gerekiyor. Bunun da çok önemli olduğunu düşünüyorum.

 

Zaten sizlerin burada bulunmanızın da, gayretinizin de bu alana, bu ilçeye hizmet mantığını güttüğünüzü çok iyi biliyorum. Hepinize bu özverili çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum, başarılı sonuçlar elde etmenizi diliyorum” dedi.

   

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.