KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Kanal A Programında

Kanal a Televizyonunda Eğitim Editörü olarak program yapan Eğitim Uzmanı Süleyman Beledioğlu programında Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ile ilgili övgü dolu sözler söyledi ve onu telefonla canlı yayına aldı.
İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Kanal A Programında

Süleyman Beledioğlu (Bonus Hoca) , geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş’ta, İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Özel Doğu Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle Eğitim 12. Sınıf öğrencilerine Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde “YGS ve LYS’de Başarılı Olma Yöntemleri” konusunda eğitim semineri vermişti.

 

 Eğitim Uzmanı Süleyman Beledioğlu Kanal A programında şu ifadeler yer verdi:

 

 “Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt,enerjisi, karşılama biçimi, seminer boyunca çalışma arkadaşları müdür yardımcıları ve şube müdürlerini bizimle refakat ettirmesi daha doğrusu öğrencilerle birlikte olması, hele de o büyük salonda 2 binin üzerinde öğrencilerin pür dikkat Kahramanmaraş’ın etiklerine uygun terbiye ile bizi dinlemesi, sunumun sonunda ki kazanma yeminini okurken yaşadıkları coşku, seminerden çıktığımızda alkışlamaları, teşekkür etmeleri bizi ihya etti.

 

İşte bu büyük etkinliğin büyük mimarlarından Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt bilgisi ve tecrübesiyle şu anda telefon hattımız da.” dedi

 

Karşılıklı yapılan konuşmalarda Beledioğlu Kahramanmaraş’ta ki seminer için “Orada gördüğüm son yıllarda yapılan en muhteşem eğitim organizasyonuydu” ifadesini kullandı ve bu başarının nedenini Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’tan istedi.

Akkurt ise şu cevabı verdi:

 

“Biz Kahramanmaraş’ta sizin ve sizin gibi eğitimde deneyimli eğitimcilerin ışıklarında, bakış açılarında çok çalışarak, eğitimimize katkı sunmak, ileriye taşımak için sadece işimizi yapıyoruz, 11 İlçemizde ziyaret etmediğimiz hiçbir okulumuz ve ziyaret etmediğimiz aile kalmayacak şekilde bundan sonrada devam edeceğiz.”

 

Eğitim Uzmanı Süleyman Beledioğlu programını şöyle tamamladı, “Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, kafasında projeler, gönlünde hizmet aşkı olan bir bürokratımız, bir milli eğitim müdürümüz, yolu açık şansı bol olsun.

 

Ben Sayın Millî Eğitim Bakanımıza, Milli Eğitim Müdürlerini bu şekilde  çok isabetli, seçmiş olmasından dolayı bir başarı olarak değerlendiriyorum ve teşekkür ediyorum” dedi.

 

28-12-2015

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.