KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’tan Göksun İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, çalışma arkadaşlarıyla birlikte Göksun İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.   
İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’tan Göksun İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve Şube Müdürü Ali Tiyek ile birlikte Göksun İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, Göksun İlçesinin Eğitim-Öğretim ile ilgili genel durumu hakkında bilgi aldı. İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü personellerini çalışma ofislerinde tek tek ziyaret ederek başarı temennisinde bulunarak, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadıklarını sordu. Karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. 

 

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve personelleri bu ziyaretten çok memnun olduklarını dile getirerek teşekkür ettiler. 

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt; 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında tüm İlçe çalışanlarına başarılar dileyerek, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünden ayrıldı. 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.