KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Okul Müdürleriyle EBA Tanıtım Konferansı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un da katılımı ile Kahramanmaraş Fatih Projesi İl Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Tanıtım Programı Bilgi İşlem Birimi işbirliğiyle E-Konferans yoluyla okul müdürlerine sunuldu.  
İl Millî Eğitim Müdürü Okul Müdürleriyle EBA Tanıtım Konferansı Yaptı

İki oturum şeklinde planlanan EBA tanıtımı konferansı öğleden önce Fatih Projesi Eğitmeni Mehmet Gök tarafından İlkokul kademesine, öğleden sonra da Fatih Projesi Eğitmeni Dilek Konuş tarafından Ortaokul ve Lise kademesinde ki okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti. Toplam 6 yüze yakın okul müdürü ile EBA konferansı yapıldı.

 

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt yoğun programlarına rağmen konferansa teşrif ederek okul müdürleriyle karşılık konuşarak onlara hitap etti.

 

Fatih Projesinden Sorumlu Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi, EBA konferans sisteminden okul müdürleri aracılığı ile öğretmen ve öğrencilere EBA’daki yenilik ve gelişmelerden haberdar edilmesi gerektiğine dikkat çekti. EBA’nın dünyanın en büyük eğitim bilişim ağı olduğunu vurgulayarak içerisindeki zengin materyallerden faydalanılmasını ve EBA’nın gelişimine katkıda bulunulması gerektiğini ifade etti.

 

Okul müdürlerinin Fatih Projesi ve EBA ile ilgili soruları Fatih Projesi İl Koordinatörlüğü tarafından cevaplandı. İl MEBBİS Yöneticisi Yakup Kaman’da Konferans’ta bulunarak sağlıklı bir iletişim için gereken desteği sağladı.

 

04-01-201604-01-201604-01-2016

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.