KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü, Yıl Sonu Öğretmenler Kurul Toplantısına Katıldı.

Öğretmenler İmam-Hatip Lisesi Yıl Sonu Öğretmenler Kurul Toplantısı; İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un katılımı ile gerçekleştirildi.
İl Millî Eğitim Müdürü, Yıl Sonu Öğretmenler Kurul Toplantısına Katıldı.

Toplantıya katılan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, yaptığı konuşmada; “Öğretmenlerimiz alanda bizlerin eli, kolu. Hep birlikte özverili çalışmalarla İlimizin başarısını yükseltmeye çalışıyoruz. Ben buruda öğretmenlerimiz ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Yılsonu toplantılarında bir yılın genel analizi yapılarak çalışmaların gözden geçirilmesi ve değerlendirilmesi gerekmektedir. İlimizde görevli tüm öğretmenlerimize, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının İlimiz genelinde sorunsuz bir şekilde tamamlanması ve Eğitim-Öğretim seviyesinin yükseltilmesi için göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür eder, Tüm yönetici, öğretmen, personel ve öğrencilerimizin Mübarek Ramazan ayını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

 

Okul Müdürü Ahmet Dertli; İl Millî Eğitim Müdürüne katılımlarından dolayı teşekkür ettikten sonra, gündem maddeleri görüşülmeye geçildi.  

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.