KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt’un 2. Dönem Merkezi Ortak Sınavına Girecek 8.Sınıf Öğrencilerine Başarı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt 2.Dönem Merkezi Ortak Sınavına Girecek Olan 8.Sınıf Öğrencilerine Başarılar Diledi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt’un 2. Dönem Merkezi Ortak Sınavına Girecek 8.Sınıf Öğrencilerine Başarı Mesajı

27-28 Nisan 2016 tarihlerinde İlimiz genelinde yapılacak olan Merkezi Ortak Sınavına; 11 İlçemizde, 302 Okulda, toplan 20684, 8.sınıf öğrencimiz katılacaktır.

 

Geleceğimize emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları bu sınavda başarılı olacaklarına inanmaktayım.

 

Öğrencilerimizin hayatlarında önemli dönüm noktalarından birisi olan Merkezi Ortak Sınav liselere giriş için önemli bir adımdır. İnanıyorum ki öğrencilerimiz hazırlandıkları bu sınavı en güzel şekilde geçerek başarılı olacaklardır. 

 

Değerli Kahramanmaraşlılar; sınav saatlerinde gürültü yapılmaması, korna çalınmaması, iş makinaları ve gürültü çıkartan diğer hususlardan kaçınılması öğrencilerimiz için önem arz etmektedir.

 

Öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

                                                                                                                    Mehmet Emin AKKURT

                                                                                                                     İl Millî Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.