KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt´un, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı;

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt´un, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı;
İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt´un, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı;

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Veliler.

 

Değerli Meslektaşlarım;

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına, 28 Eylül 2015 pazartesi günü başlayacağız. Sizler; toplumun öncüsü, geleceğin gönüllü mimarlarısınız. Bu büyük fedakârlığı karşılıksız yapabilecek tek meslek olan öğretmenlik, topluma yön verdiği gibi örnek de teşkil eder. Bu onurlu mesleği sabırla ve büyük bir özveri ile yerine getirmiş olmanız ve takdire şayan emekleriniz için teşekkür ediyorum. Yeni Eğitim-Öğretim yılında da hep birlikte güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda sizlere emanet etmekten gurur duyuyorum. 

Ayrıca; İlimizde göreve yeni başlayan öğretmen arkadaşlarıma hoş geldiniz diyor, mesleki çalışmalarının başarılı ve verimli geçmesini temenni ediyor, tüm öğretmen arkadaşlarıma yeni Eğitim-Öğretim yılında başarılar diliyorum.

 

Sevgili Öğrenciler;

Uzun bir yaz tatilinden sonra, bedenen ve zihnen dinlenmiş olarak başlayacağınız 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında öğretmenleriniz ile birlikte dikkatli ve özverili bir şekilde çalışarak başarılı olacağınıza inanıyorum. Yeni Eğitim-Öğretim yılında hepinize ayrı ayrı başarılar diliyorum.

 

Saygıdeğer Veliler;

Her Eğitim-Öğretim yılında olduğu gibi, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında da bizlere olan desteğinizi esirgemeyeceğinize, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bilinçli ve eğitimli birer birey olarak yetişmeleri için okullarımızla ve öğretmenlerimizle birlikte el ele çalışacağınıza ve her türlü fedakârlığı yapacağınıza inancımız tamdır. Yeni Eğitim-Öğretim yılının çocuklarınız ve sizlerin adına başarılı ve verimli geçmesini temenni ediyorum.

 

Ayrıca; Eğitim-Öğretimin görünmez kahramanları olan, Müdür Yardımcısından Şube Müdürüne Şefinden Hizmetlisine tüm eğitim çalışanlarının, her yıl olduğu gibi bu yılda görevlerini en iyi şekilde yerine getirmelerini, İlimizde Eğitim-Öğretimi en üst seviyelere taşıyabilmek için verimli ve özverili bir şekilde çalışmalarını temenni ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

 

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının tüm Ülkemize hayırlı olmasını diliyor, başta öğretmen ve öğrencilerimiz olmak üzere bütün Eğitim Camiasına başarılar diliyorum.

  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Mehmet Emin AKKURT  

                                                                                                                            İl Millî Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.