KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MILLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL YILMAZ'IN ARA TATİL MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal YILMAZ, "Bakanlığımız tarafından ilk defa uygulamaya konulan ara tatil için beş günlük çeşitli etkinlikler planladık. Velilerimiz ve öğrencilerimiz istedikleri etkinliklerden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. İlk ara tatilin ilimize hayırlı olmasını temenni ediyor, hazırladığımız tüm etkinliklere katılımın üst düzeyde olmasını umut ediyorum." diye konuştu.
İL MILLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL YILMAZ'IN ARA TATİL MESAJI

Öğrencilere "Gezmeye, sanatla, sporla, bilgiyle, teknolojiyle tanışmaya, eğlenmeye ve öğrenmeye hazır mısınız?" diye seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Sayın YILMAZ, konuşmasının devamında "Sizler için hazırladığımız etkinliklerle tatilinizi dinlenerek, kitap okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak, çevrenizdeki müzeleri ziyaret ederek geçirmenizi arzu ediyorum. Hepinize sağlıklı, mutlu ve eğlenceli vakit geçireceği bir ara tatil diliyorum." ifadelerini kullandı.

Konuşmasının devamında Cemal YILMAZ; geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza yönelik, onların ilgi, yetenek ve mizaçlarına göre hazırlanan etkinliklere katılımlarının sağlanması konusunda velilerimize de büyük sorumluluk düştüğünü ifade ederek bu etkinliklerden çocuklarımızın üst düzeyde faydalanabilmeleri için velilerimizden hassasiyet göstermelerini rica etti.

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.