KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İle DOĞAKA Arasında Teknik Destek Protokolü İmzalandı.

11/08/2017 Cuma günü, Kahramanmaraş Yatırım Destek Ofisinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile DOĞAKA (Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ) arasında  “STEM Eğitici Eğitimi “ Teknik Destek Projesi Protokolü imzalandı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü İle DOĞAKA Arasında Teknik Destek Protokolü İmzalandı.

İmza töreninde  DOĞAKA (Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ) Genel Sekreteri Onur YILDIZ ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet AKKÜNCÜ  hazır bulundu.

 


Teknik Destek Projesi kapsamında, öğretimde etkililiği ve verimliliği sağlamak için yeni yaklaşımlar arasında yer alan STEM Eğitici Eğitimi verilmesi amaçlanmaktadır. Proje ile Fen-Teknoloji-Mühendislik alanlarında etkili eğitsel metodu uygulamaya dayalı öğretmen eğitimi ile bölge kalkınmasına önemli ölçüde fayda sağlamak hedeflenmektedir.
İmzalanan protokol ile Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan  ve 2017-2018 eğitim öğretim yılında okullarımızda  STEM Eğitimi verecek olan 30 öğretmenin eğitim alması planlanmıştır.

17-08-201717-08-2017

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.