KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Voleybol Turnuvasında Şampiyon Oldu

Polis Teşkilatının 170. yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği kurumlar arası voleybol turnuvasının şampiyonu İl Millî Eğitim Müdürlüğü oldu.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Voleybol Turnuvasında Şampiyon Oldu

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvasına İl Emniyet Müdürlüğü, Valilik, Baro, İl Millî Eğitim Müdürlüğü, E tipi Kapalı tutuk ve Cezaevi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin A ve B takımları katıldı.

 

Dörtlü iki grupta oynan maçlar sonucunda Birincilik için finalde İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü karşılaştılar. Oyuna rahat başlayan İl Millî Eğitim Müdürlüğü ilk iki seti 2-0 aldı ancak üçüncü sette çekişmeli bir mücadele veren İl Emniyet Müdürlüğü durumu 2-1 yaptı. Dördüncü sette yeniden toparlanan İl Millî Eğitim Müdürlüğü durumu 3-1 yapınca turnuvanın da şampiyonu oldu. İl Emniyet Müdürlüğü ise ikinci oldu. Üçüncü E tipi Kapalı tutuk ve Cezaevi takımı olurken, Baro takımı da dördüncü oldu.

 

Takımlar turnuva sonunda düzenlenen törenle kupalarını aldılar.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.