KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Takviye Kurslarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Kahramanmaraş Anadolu Lisesi’nde devam eden takviye kurslarını yerinde ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Takviye Kurslarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük ve Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ile Kahramanmaraş Anadolu Lisesinde devam eden takviye kurslarını ziyaret ederek Okul Müdürü Hüsne Mehtap Süt’ten kurslarla ilgili bilgi aldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt kurslarla ilgili açıklamasında; “ 6528 sayılı kanunu ve kurslar yönergesi kapsamında İlimiz genelinde 205 ortaokul, 89 lise’de çeşitli branşlardan kursların açıldığını, bu kurslara 3.446 öğretmen gözetiminde 42.577 öğrencinin devam ettiğini, talep olduğu müddetçe kursların artarak devam edeceğini, bu kursların verimliliğini çeşitli ziyaret ve denetimlerle gözlemleyeceklerini, anketlerle de öğrenci ve velilerin görüşlerinin alınacağını belirterek öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, takviye kurslarında emeği geçenlere teşekkür ederek sınıf ziyaretlerinde bulundu.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.