KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve Çalışma Arkadaşları Huzurevini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt,  Millî Eğitim Müdürlüğünün Değerler Eğitimi Projesi ve Yaşlılar Haftası nedeniyle Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve Çalışma Arkadaşları Huzurevini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, çalışma arkadaşlarıyla Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ ni ziyaret ederek bir süre huzurevi sakinleriyle sohbet etti. Huzurevi sakinlerinin ihtiyaç ve sıkıntılarını dinledi, onlara karanfil, çorap ve yazma hediye etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, “Huzurevinde kalan insanlarımız, bizlerin büyükleri ve saygın insanlardır. Onları belirli günlerde değil yılın her gününde hatırlayarak saygımızı, sevgimizi göstermeliyiz” dedi.

 

Ziyarete, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin, Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Ahmet Akküncü, Ahmet Sarıtürk, Mustafa Yılmaz, Sıddık Şirikçi, Zekeriya Kahveci, Şube Müdürleri, Ali Karaköse, Mecit Topal, Mustafa Bardak, Ramazan Balkis,ARGE Biriminden Mesut AYDIN,Ahmet BAĞCI,Fatih KAYNAR,Emre ARICI, Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Müdürü Selahattin Kılıçkıran ve MEM personelleri eşlik etti.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.