KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal YILMAZ´dan Evde Eğitim Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal YILMAZ´dan Evde Eğitim Ziyareti

      İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemal YILMAZ evde eğitim gören Muhterem Nur KÜÇÜK´ü evinde ziyaret etti. ziyarete ilköğretim Maarif Müfettişleri Koordinatörü Fevzi KÜÇÜK, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun KURT, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan PAKSOY ve TOKİ Duran Karabuğaş Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mustafa MALKOÇ da katıldı.

      Öğrencinin eğitim durumu hakkında öğretmeninden bilgi alan Cemal YILMAZ, "Öncelikle Nur kızımızın güler yüzlü, son derece azimli ve neşeli tavırları beni çok memnun etti. Bizim için Nur gibi öğrenciler birer kazançtır. Bu çocuklarımızla biraz daha fazla ilgilenerek topluma kazandırılması için devletimiz her türlü imkanı sağlamaktadır. Bir öğrenciye yeri geldiğinde sınıf seviyesine göre evinde birden fazla öğretmen görevlendirerek bu konuya ne kadar önem verdiğini göstermektedir. Biz de elimizden geldiği kadar öğrencilerimizin  evde eğitim ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Rabbim ailemize ve kızımıza sağlıklı ve hayırlı bir ömür nasip eder inşallah." dedi.

      Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden baba Mahmut KÜÇÜK, devletimizin sunduğu tüm imkanlardan dolayı emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.

      İlimizde 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında 147 öğrencinin evde eğitim hizmetlerinden yararlandığı belirtildi. 

      27-03-201927-03-201927-03-2019    

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.