KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ YUSUF KAHRAMAN'IN 2021-2022 EĞİTİM ve ÖĞRETİM YILI MESAJI

2019 yılı Mart ayı ortasından itibaren koronavirüs salgını nedeni ile ülkemizdeki okullarımızda yüz yüze eğitime dönem dönem verilen araların ardından bu eğitim ve öğretim yılı için yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
İL MÜDÜRÜMÜZ YUSUF KAHRAMAN'IN 2021-2022 EĞİTİM ve ÖĞRETİM YILI MESAJI

Yeni eğitim ve öğretim yılına başlarken geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve büyük fedakârlıklarla yurdun her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaştığımı belirtmek isterim.

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının sağlıklı bir şekilde başlaması ve devam etmesi adına okullarımız ve diğer kurumlarımızda salgını önlemek için yapılması gereken bütün hazırlıkları tamamladık. Bu süreçte velilerimizin okullarımız ve öğretmenlerimizle daima iş birliği içerisinde olarak bizlere destek vereceklerine, sağlıklı ve sistematik bir iletişimle yeni eğitim ve öğretim yılını sürdüreceğimize inanıyorum.

Kuşkusuz toplumumuzun eğitim kalitesini daha fazla artırmak noktasında hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Eğitim ve öğretim camiası olarak ülkemizi bu alanda çok daha üst noktalara taşımanın gayreti içerisinde olacağız.

Yarınlarımızın teminatı çocuklarımız, çok kıymetli ailelerimiz ve eğitim camiamızın gönülleri ferah olsun! Tüm birimlerimiz ve ekibimizle yeni eğitim ve öğretim dönemine hazır bir şekilde başladık.

Bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 eğitim öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Yusuf KAHRAMAN

İl Millî Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.