KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle e-konferans Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt, 9 İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile e-konferans yaparak toplantı düzenledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle e-konferans Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan uzaktan eğitim e-konferans sistemiyle 9 İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle toplantı gerçekleştirdi. Akkurt, “e-konferans sistemi ile internet üzerinden birçok bölgeyle aynı anda toplantı yapabiliyoruz” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, ”İlçelerimizin merkeze uzaklığı söz konusu. İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin, zaman kaybederek merkeze gelmelerini ortadan kaldırarak daha verimli hale dönüştürmek amacıyla, Bakanlığımız tarafından uygulamaya konulan http://konferans.meb.gov.tr üzerinde verilen canlı eğitim sistemi olan e-konferans sistemi vasıtasıyla ‘Merkezi Ortak Sınav ’konusunda toplantımızı yaptık, çok ta verimli oldu.

 

Bu sistem sayesinde her ilçede ayrı ayrı konferans düzenlemek yerine bir defada bütün ilçeleri dahil edebiliyoruz. Bundan sonra da bu tür toplantılarımızı sık sık yapacağız” dedi.Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.