KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanmaraş 1.Kitap ve Kültür Fuarı Açıldı

Şiirin başkenti, Şairler ve Yazarlar kenti Kahramanmaraş 1.Kitap ve Kültür Fuarını kitap dostlarına açtı.
Kahramanmaraş 1.Kitap ve Kültür Fuarı Açıldı

10 gün sürecek olan kültür hizmeti Sabahsaat 10.00 ile 21.00 saatleri arasında Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi KAFUM’da ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuarın en büyük hedefi gençlerin ağırlıklı olduğu yeni nesile Kitapsevgisini aşılamak.

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 1. Kitap ve Kültür Fuarına 130 yayınevi ve 100’ün üzerinde yazar kitapları ile birlikte katılarak, imza günleri tertip edilecek. 22  şair ve yazarımız okullarımızda söyleşide bulunacak.

 

Kahramanmaraş 1. Kitap ve Kültür Fuarı’nın onur konukları edebiyatımıza ve düşünce hayatımıza değerli katkılar sunan yazarlarımız Nuri Pakdil, Rasim Özdenören ve Bahattin Karakoç…

 

Kahramanmaraş 1. Kitap ve Kültür Fuarı, Ahmet Günbay Yıldız, Bestami Yazgan, Mehmet Ali Bulut, Mine Sota’nın da aralarında bulunduğu 100’ e yakın yazarın yanı sıra 130 yayınevini ağırlayacak. Fuarda ayrıca şairler diyarı Kahramanmaraş’ın yetiştirdiği 90’a yakın araştırmacı, yazar ve şair okurlarıyla buluşacak. Okullarımız fuar süresince 09.30-12.00, 13.00-15.00 arası planlanan programlar dâhilinde ziyaretlerde bulunacaklar.

 

Okullarımız fuarın açılmasıyla birlikte ziyaretlere başladılar.

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.