KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanmaraş Bilim ve Sanat Merkezi ve Öğrencileri TRT Okul’ da

Pür Zekâ programının bu haftaki konuğu Kahramanmaraş Bilim ve Sanat Merkezi ve öğrencileri oldu.
Kahramanmaraş Bilim ve Sanat Merkezi ve Öğrencileri TRT Okul’ da

TRT Okul kanalında yayınlanan ve üstün ve özel yetenekli çocukların hayatı, görüşleri, hayata bakışları, algılayışları, hayalleri, yaşadıkları sıkıntıları konu edinen Pür Zekâ programının bu haftaki konuğu Kahramanmaraş Bilim ve Sanat Merkezi ve öğrencileri oldu.

 

Çekimleri Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirilen ve 02 Aralık 2014 Salı günü akşamı gösterime giren programda Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Ayşe Sıla Kütük,  Seydi Mert Yeniceli ve Aslı Kütük’ün gözüyle Bilim ve Sanat Merkezi, Kahramanmaraş’ın tarihî ve turistik mekânları tanıtıldı. Bu üç öğrencinin hayata bakışları, hayalleri ve yaşantılarından hareketle üstün yetenekli öğrencilerin dünyaları keşfedilmeye çalışıldı.

 

Bilim ve Sanat Merkezi Müdür V. Ramazan Avcı, programın Kahramanmaraş Bilim ve Sanat Merkezinin, ilimizin ve üstün yetenekli öğrencilerin tanıtımı açısından son derece faydalı olduğunu, Pür Zekâ Programı yapımcısı Nihal Tunç ve ekibine teşekkür ederek kendilerini tekrar misafir etmekten mutluluk duyacaklarını belirtti.

 

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.