KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAN BAĞIŞI MERKEZİ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Türk Kızılay Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi arasında 'Kan Bağışının Toplumda Davranışa Dönüştürülmesi' projesi kapsamında kurumlar arası iş birliği protokolü imzalandı.
KAN BAĞIŞI MERKEZİ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen imza programında İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman,  Türk Kızılay Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Naci Canbay ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Mehmet Üzüm hazır bulundu.

Protokolün detayları ile ilgili yapılan görüşmelerin ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman ile Türk Kızılay Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Naci Canbay, protokolü imzaladılar.

İl genelinde uygun görülen eğitim kurumlarımızda yapılması planlanan faaliyetlerde tüm öğrenci, öğretmen, personel ve velilerden gönüllü olarak kan bağışı yapmalarının sağlanması hedefleniyor.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Mehmet Üzüm ile Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Naci Canbay'ın yürütücüsü olduğu protokol kapsamında faaliyetler, planlama çalışmasının ardından başlayacak ve iki yıl sürecek.

05-10-202205-10-202205-10-202205-10-2022

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.