KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kızlar Okula Kadınlar İşe

Kahramanmaraş Şehit İdari Ataşe Galip Özmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Tarafından Hazırlanan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası, Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanlığı ve Kahramanmaraş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin De Ortak Olduğu “Kızlar Okula Kadınlar İşe” Hibe Programının Tanıtımı Yapıldı
Kızlar Okula Kadınlar İşe

Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Arttırılması planlanan “Kızlar Okula Kadınlar İşe” Hibe Programının tanıtımı İl Millî Eğitim Müdürlüğü M.Sait Kırmacı salonunda Proje sahibi, proje ortakları ve proje iştirakçi okulların yöneticilerinin katılımı ile yapıldı.

 

Proje ile ilgili ön bilgiyi proje sekreteri M.Fatih Başkan verdi, daha sonra Proje sahibi olan Şehit İdari Ataşe Galip Özmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Vekili Şahin Göktaş proje hakkında genel bilgi vererek ardından, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü  proje ile ilgili düşüncelerini ifade etti.

 

Projenin sunu eşliğinde tanıtımından sonra Mesleki Yönlendirme Platformu (MYP)’nun kurulması ve Mesleki Yönlendirme Platformu yapısı oluşturuldu.

 

Tanıtım toplantısına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen, Çalışma ve İŞKUR Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Aslan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı Mehmet Geçgil, proje ortak ve iştirakçilerinin yöneticileri katıldı.

 

07-12-201507-12-201507-12-201507-12-2015

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.