KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Müfettişleri Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı; Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük başkanlığında, 17.06.2015 Çarşamba günü M.Sait Kırmacı Toplantı Salonunda yapıldı.
Maarif Müfettişleri Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Toplantıya katılan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, yaptığı konuşmada; “İlimizde görevli tüm maarif müfettişi arkadaşlarıma, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının İlimiz genelinde sorunsuz bir şekilde tamamlanması ve Eğitim-Öğretim seviyesinin yükseltilmesi için göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

 

Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük Başkanlığında yapılan Yıl Soru Değerlendirme toplantısı; “Rehberlik ve Denetim Çalışmaları ile İnceleme-Soruşturma Çalışmalarının Değerlendirilmesi,  Grup Sorumlularının Yılsonu Çalışmalarının Sunumları, E-Mail (e-posta) Kullanımı İle İlgili Kısa Seminer Verilmesi, Eğitim-Öğretim Seviyesinin Yükseltilmesi İçin Maarif Müfettişlerinin Öneri ve Görüşlerinin Alınması” gündem maddeleri şeklinde yapıldı.

 

Toplantıya; İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Cengiz Doğan ve Maarif Müfettişleri katıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.