KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Celil Güngör Afşin İlçesinde

Afşin Özel Eğitim Uygulama Merkezinde 4006 TÜBİTAK proje Fuarı gerçekleştirildi. Proje Bilim fuarına Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör’de katıldı.
MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Celil Güngör  Afşin İlçesinde

Bu sene açılmasına rağmen başarıdan başarıya koşan Afşin Özel Eğitim Uygulama merkezinde 4006 Tübitak Bilim Fuarı düzenlendi. Fuara Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Daire Başkanı Ramazan Barın, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Paksoy, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir Turan’ın yanı sıra Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör’de katıldı.

 

Saat 09:00 da kurdele kesimi ile başlayan Özel Eğitim Uygulama Merkezi 4006 Tübitak bilim fuarının açılışını rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör yaptı. Açılışta bir konuşma yapan Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör, Okulumuz geçen yıl açıldı. Açılımından hemen sonra pek çok okulumuzun uzun yıllar sonunda yapabildiği TÜBİTAK projesi hazırlamışlar ve bir yıllık sürede bir bilim sergiyi sunmuşlar. Bu okulumuzdaki öğretmenlerimizin yöneticilerimizin çok kısa sürede eski okulların ancak başarabildiği düzeyde bir proje konusuna imza atmışlar onları tebrik ediyorum. Daha üzerinden bir yıl geçmiş olmasına rağmen gayretli ve işini seven öğretmenleri ile yöneticileri ile öğrenci ve velileri ile bütünleşerek bu güzel sergiyi oluşturmaları hepimiz için kıvanç vesilesi oldu. Özellikle bunun altını çizip kendilerini tebrik ediyorum dedi.

 

 Kurdele kesimi sonrasında 4006 Tübitak Bilim Fuarı kapsamında hazırlanan birçok projeyi tek tek gezen Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör, öğrencilere hazırlamış oldukları projeler ile ilgili sorular da sordu.

Projelerin gezilmesinin ardından Okul Müdürü Murat Taşkale’yi makamında ziyaret eden Celil Güngör okulun fiziki durumu ve eğitim durumu hakkında bilgi aldı. Okul Müdürü Murat Taşkale Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör ve beraberindeki heyete okulun fiziki ve eğitim durumuna ilişkin görüntülü Brifing verdi.

 

 17-05-201817-05-201817-05-201817-05-201817-05-201817-05-201817-05-2018

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.