KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Temsilcisi Rezzan Erevikli, Üngüt İlkokulu’nu Ziyaret Etti

MEB Temsilcisi Rezzan Erevikli, Üngüt İlkokulu’nu Ziyaret Etti

Kahramanmaraş’ta bulunan MEB Hayat Boyu Öğrenme temsilcisi Rezzan Erevikli, Üngüt İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek çalışmaları yerine gördü.

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Toplantısı ve Öğrenme Şenliği ödül törenine katılan MEB Hayat Boyu Öğrenme temsilcisi Rezzan Erevikli, Hayat Boyu Öğrenme Projesi doğrultusunda kurumlarda paydaşlarla yapılan çalışmaları görmek için Üngüt İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek burada yapılan çalışmaları yerinde gördü.

Rezzan Erevikli’nin ziyaretine Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Millî Eğitim Şube Müdürü Ali Tiyek, Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Müdürü Selahattin Kılıç ve Millî Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şefi Bayram Metin’de eşlik Ettiler.

Okul Müdürü İsmail Kazancı, MEB Hayat Boyu Öğrenme temsilcisi Rezzan Erevikli’yi okulunda yapılan çalışmaları gezdirerek gösterdi ve bilgilendirdi. Yapılan çalışmaları yerinde gören Erivikli Üngüt İlk ve Ortaokulu’ndan memnun bir şekilde ayrıldı.


Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.