KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT ´un 15 Mart 2015 Tarihli YGS Öncesi Tüm Öğrencilere Başarı Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet  Emin AKKURT ´un 15 Mart 2015 Tarihli YGS Öncesi Tüm Öğrencilere Başarı Mesajı  
Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet  Emin AKKURT ´un 15 Mart 2015 Tarihli YGS Öncesi Tüm Öğrencilere Başarı Mesajı

Değerli veliler ve Sevgili  öğrenciler; 15  Mart 2015 Pazar günü ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de yapılacak olan YGS’nin insan hayatının dönüm noktalarından biri olduğunu “Bu sınav strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları YGS sınavında başarılı olacaklarına inanıyoruz. Öğrencilerimizin uzun çalışmaları sonunda yaşamlarını şekillendirmek için üniversiteyi kazanması, eğitimlerine mutlu olacakları bir yükseköğretim kurumunda devam etmesi en büyük dileğimizdir.” 

 

Kıymetli öğrencilerimiz  “Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Sınav esnasında ne kadar rahat olursanız, bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü daha rahat kullanırsınız. Başaracağınıza dair inancınızın, sınav sonuçlarıyla gerçekliğe dönüştüğünü göreceksiniz. Sizin başarınız bizim övünç kaynağımızdır. Bu bilinç  ve şuurla hayatınızı tesadüflere bırakmayın. Bilmediğiniz sorulara asla cevap vermeyiniz; 

 

Değerli Kahramanmaraşlı halkımızın sınav bilinci ve duyarlılığı çerçevesinde sevgili öğrencilerimize sakin bir sınav ortamı oluşturulması bakımından hassasiyet göstereceklerine inanıyor, sınavı etkileyecek her türlü ses ve gürültü yapılmaması konusunda rica ediyorum. Öğrencilerimizin eğitiminde emeklerini ve desteklerini esirgemeyen tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ediyor başarılar diliyorum. 

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.