KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Akkurt´tan Kaymakam Cihat Koç’a Hayırlı Olsun Ziyareti

01.09.2018 tarih ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Taraklı Kaymakamı iken Nurhak ilçe Kaymakamlığına atanan 01 Ekim 2018 Pazartesi tarihi itibarı ile görevine başlayan Kaymakam Cihat Koç’a da hayırlı olsun ziyaretleri başladı.
Müdür Akkurt´tan Kaymakam Cihat Koç’a Hayırlı Olsun Ziyareti

İl Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitimi Değerlendirme toplantısı nedeniyle Nurhak İlçesinde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Nurhak Kaymakamı Cihat Koç’u makamında ziyaret etti.

Gayet samimi bir ortamda gerçekleşen makam ziyaretinde Kaymakam Koç, ilçede kadrolu öğretmen sıkıntısının bulunduğunu, bunun çözümünün ne olabileceğini belirtti. İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, ise sıkıntının sadece Nurhak ilçesinde olmadığını, nedenlerini, Aralık ayında öğretmen atamalarında beklentilerinin olduğunu, gerekli atamalar yapılırsa bu anlamda yardımcı olabileceğini, derslerin boş geçmemesi için bu eksikliklerin ücretli öğretmenlerle tamamlandığını ifade etti.

Hayırlı olsun ziyaretinde Ekinözü Kaymakamı Fatih Sayar da bulundu. Hayırlı olsun temennisinden sonra sohbet konusu eğitim oldu. Kaymakam Cihat Koç ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade etti.

05-10-201805-10-2018

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.