KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler; İlköğretim Haftası Münasebetiyle İl Millî Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti.

12 Şubat İlkokulu öğrencileri 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının başlaması dolayısıyla İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt’u ziyaret ederek, mutluluklarını paylaştı.  
Öğrenciler; İlköğretim Haftası Münasebetiyle İl Millî Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti.

12 Şubat İlkokulu müdürü Mehmet Güneş ve sınıf öğretmeni Leyla Aksak refakatinde, ziyarete gelen öğrenciler Sanem Bozdere ve Muhammet Emir Yalçın’ı kabul eden İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, minik öğrencilere tüm öğrenim hayatları boyunca başarı dileklerinde bulundu.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, öğrencilerin sordukları sorularını cevaplayarak; “Çocuklarımız bizlerin yarınlarıdır. Onların en iyi şekilde eğitilmeleri, yetiştirilmeleri ve hayata hazırlanmaları biz eğitimcilerin en önemli görevidir. Bu bağlamda; yeni Eğitim-Öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

 

Öğrenciler; Sanem Bozdere ve Muhammet Emir Yalçın, ziyaret anısına İl Millî Eğitim Müdürüne çiçek takdim etti.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt okul müdürü, öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyeler vererek, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.