KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilere “Öğrenmeyi Öğrenmek” Konulu Konferans Verildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Dulkadiroğlu Belediyesi Başkanlığı tarafından yapılan protokol kapsamında, Dulkadiroğlu Belediyesi Sponsorluğunda İlimizde bulunan kişisel gelişim uzmanı-eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya tarafından öğrencilere “Öğrenmeyi Öğrenmek” konferansı verildi. 
Öğrencilere “Öğrenmeyi Öğrenmek” Konulu Konferans Verildi

Kişisel gelişim uzmanı-eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya tarafından Mehmet Akif Kültür Sitesi Konferans Salonu’nda öğrencilere verilen “Öğrenmeyi Öğrenmek” konferansı yoğun ilgi gördü.

 

Konferansa, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Dal, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, “Kahramanmaraş’ta eğitimde çıtayı yükseltmek adına elimizi taşın altına koyduk, her imkanı öğrencilerimize sunacağız. Bu çalışmalarımızda başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere, ilçe belediyelerimizde her zaman yardıma hazır olduklarını ifade ettiler ve desteklerini sürdürmektedirler, kendilerine huzurunuz da teşekkür ediyorum. Konferansın çok yararlı olacağı inancıyla emeği geçenlere teşekkür ediyor, öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

 

Hayatından kesitler vererek Beyni etkin kullanma, başarıda isteklendirme ve aile içi iletişim gibi konularda mesajlar veren Kapaklıkaya’yı öğrenciler büyük bir dikkatle ve ilgiyle dinledi. Kapaklıkaya, esprili anlatım tarzıyla dinleyenleri bazı zaman güldürdü, bazı zamanda hüzünlendirdi.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.