KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZİN ARA TATİL MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI BELLİ OLDU

16-20 Kasım 2020 ara tatilinde mesleki çalışma programı, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce Öğretmenler Günü Kutlama Yönetmeliği doğrultusunda 24 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası programı çerçevesinde çevrim içi olarak hazırlandı.  
ÖĞRETMENLERİMİZİN ARA TATİL MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI BELLİ OLDU

Mesleki çalışma programının başladığı 16 Kasım Pazartesi günü Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, EBA'dan canlı olarak öğretmenlere hitap edecek. 

Okullarda 2020-2021 eğitim öğretim yılı, aşamalı ve seyreltilmiş eğitim,  hibrit eğitim süreçleri ve uzaktan eğitim çalışmaları çevrim içi ortamlarda değerlendirilecek. 

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce hazırlanan öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik bilgilendirme videolarından oluşan "Bilinçli İnternet Kullanımı" e-broşürleri çerçevesinde mesleki çalışmalar yürütülecek.  

'Öğretmenler Günü ve Haftası Etkinlikleri' Kapsamında Kültürel ve Sanatsal Faaliyetler Yapılacak

Öğretmenler Günü ve Haftası etkinlikleri kapsamında, çevrim içi ortamda tüm öğrencilere yönelik müzik dinletileri, konserler, kısa film, anı, resim, şiir, deneme hikâye, akıl ve zekâ oyunları yarışmaları, eğitimde fark yaratan öğretmenlerin başarı öyküleri, emekli öğretmenlerle söyleşiler, öğretmenlerin öğrenim hikâyelerini içeren sunular planlanacak.

 

> Öğretmenlerin 2020 Kasım Dönemi Mesleki Çalışma Programı ile ilgili Üst Yazı ve Eki.

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.