KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri " Merkezi Ortak Sınav" Toplantısı Yapıldı

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinesinde, Onikişubat ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim  Müdürlükleri ile birlikte 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Ortak Sınav Toplantısı  İl Milli Eğitim Müdürlüğü Said Kırmacı toplantı salonunda yapıldı.
Okul Müdürleri

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Temel Eğitimden sorumlu Müdür Yardımcısı Ertan Göl, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Boyraz, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet İspir, Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde görev yapan ortaokul müdürleri katıldı.

 

Toplantıda okul yöneticilerine hitap eden  İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında uygulanacak Merkezi Ortak Sınavın 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirileceğini söyledi. Milli Eğitim Bakanlığımızın bu sınavı çok önemsediğini, sınavla ilgili olarak ilimizde tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi. Arkadaşlarımızın gayreti ve özverili çalışmalarıyla sınavın başarıyla uygulanacağına inancın tam olduğunu belirterek gayret ve çalışmalarından dolayı şimdiden yönetici ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

 

Toplantıda konuşan Bilgi İşlem ve Eğitim Teknoloji Hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi ve Temel Eğitimden Sorumlu Müdür Yardımcısı Ertan Göl, 26-27 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Merkezi Ortak Sınavlarla ilgili olarak sınavda uyulacak kurallar, sınav süresince dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bir sunum gerçekleştirerek okul müdürlerini bilgilendirdi.

 

Daha sonra sınav uygulamaları konusunda soru cevap kısmına geçildi. Sınav ile ilgili olarak okul müdürlerinin soruları cevaplandırılarak tereddüt edilen hususlar konusunda okul müdürleri bilgilendirildi.

 

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.