KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Daire Başkanı Hülya Ertürk Koç Makam ve okul Ziyaretlerinde Bulundu

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı Hülya Ertürk Koç İlköğretim Haftası Kutlama Programı dolayısıyla ilimizde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Ortaöğretim Daire Başkanı Hülya Ertürk Koç Makam ve okul Ziyaretlerinde Bulundu

   Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hülya Ertürk Koç İlköğretim Haftası Kutlama Programı dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt’ u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.


 

   Daire Başkanı Hülya Ertürk Koç yeni eğitim öğretim yılının başarılı geçmesi temennisinde bulunarak, Toki Duran Karabuğaş Anadolu Lisesi, Çukurova Elektirk Anadolu Lisesi ve Anadolu Öğretmen Lisesi-Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 


Ortaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul ZiyaretleriOrtaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul ZiyaretleriOrtaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul ZiyaretleriOrtaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul ZiyaretleriOrtaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul ZiyaretleriOrtaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul ZiyaretleriOrtaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul ZiyaretleriOrtaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul ZiyaretleriOrtaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul ZiyaretleriOrtaöğretim Daire Başkanı Makam ve Okul Ziyaretleri


Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.