KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı okul/kurumlarının sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü Mart-2015 okul/kurum ziyareti ve toplantısı Kahramanmaraş Bilim ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.
Özel Eğitim Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdür V. Ertan Göl, Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi, Millî Eğitim Şube Müdürü Ramazan Balkis, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Yahya Dertli, Bilim ve Sanat Merkezi Müdür V. Ramazan Avcı, Oniki Şubat Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Ahmet Bülbül, 125. Yıl Özel Eğitim İlkokulu-Ortaokulu Müdürü Sinan Coşkun, Ertuğrul Gazi Gör. En. İlkokulu-Ortaokulu Müdürü Çetin Özberk, Gaziler İşitme Engelliler İlkokulu-Ortaokulu Halil Karakoyun, Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Yusuf Türkyılmaz ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şefi Ömer Okumuş katıldı.

 

Kahramanmaraş Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri şubesi tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilmesi düşünülen ve ikincisi yapılan ziyaret ve Toplantıda, Kahramanmaraş Bilim ve Sanat Merkezi Müdür V. Ramazan Avcı, kurumu tanıtarak karşılaşılan sorunlar hakkında bilgi verdi.

 

Daha sonra ziyaretçilere okulun birimleri gezdirildi, sınıflar ziyaret edildi ve öğretmen ve öğrencilerle kısa sohbetler yapıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.