KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİN EĞİTİMİNE İLİŞKİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi arasında özel yetenekli öğrencilerin eğitimine ilişkin İşbirliği Protokolü, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can ve İl Millî Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ tarafından KSÜ Rektörlük makamında imzalandı.
ÖZEL YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİN EĞİTİMİNE İLİŞKİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

        Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitimine İlişkin İşbirliği Protokolü; Millî Eğitim Bakanlığı ile Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi iş birliği neticesinde imzalanmıştır. Söz Konusu protokolde MEB'e bağlı bilim ve sanat merkezlerinde sunulan eğitimin niteliğini artırmak, eğitim alan özel yetenekli öğrencilerin güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda söz konusu üniversitenin imkân ve deneyimlerinden yararlanmasını sağlamak, Türkiye'nin teknolojik ve endüstriyel gelişmesine katkıda bulunmak, okul ve kurumların yönetici, öğrenci ile öğretmenlerinde sınai mülkiyet farkındalığını artırmak, bu kurumlarda yürütülen proje ve faaliyetler sonucunda ortaya çıkan yeniliklerin ve fikri ürünlerin sınai mülkiyet hakları kapsamında korunmasını sağlamak amaçlanmıştır.

21-10-201921-10-2019

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.