KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pazarcık Cengiz Topel İlkokulunda Kitap Kumbaraları Dağıtımı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor Projesi” Kapsamında “Kitap Kumbaram” etkinliği Pazarcık Cengiz Topel İlkokulunda yapıldı.
Pazarcık Cengiz Topel İlkokulunda Kitap Kumbaraları Dağıtımı Yapıldı

Kumbara dağıtım programına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Pazarcık İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çilo, Pazarcık İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Mecit Madenkuyu, Cengiz Topel İlkokulu Müdürü Feyzi Oğuz, İşler Kırtasiye sahibi Arif İşler, İl Milli Eğitim AR-GE birimi çalışanları ve öğretmenler katıldı.

 

Öğrencilerde kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, kitap okumayı zevk haline getirmek amacıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğü “Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor Projesi” kapsamında, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İşler Kırtasiye’nin katkılarıyla “Kitap Kumbaram” etkinliği doğrultusunda Pazarcık Cengiz Topel İlkokulunda kitap kumbaraları törenle öğrencilere dağıtıldı.

 

Pazarcık Cengiz Topel İlkokulundaki programda konuşan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü kitap okumanın önemine değinerek şu ifadeleri kullandı, “Sevgili öğrenciler ileri bir tarihte İlçenizde kitap fuarı açılacak. Sizler harçlıklarınızdan tasarruf ederek sizlere dağıtılan bu kumbaralarda para biriktireceksiniz. Kitap Fuarının açılışında kumbaralarınızı açarak kendi biriktirdiğiniz paralarınızla istediğiniz kitabı alacaksınız ve o kitapları zevkle okuyarak, kendi tasarrufunuzla aldığınız kitabın kıymetini daha iyi anlayacaksınız” dedi.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.